Güncel Kampanyalar
Anasayfa » Şok Aktüel » Şok 22 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 22 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 22 Şubat çarşamba binbir çeşit ürünü vatandaşların hizmetine getireceği aktüel ürün kataloğu belli oldu. Herkesin sürekli olarak takip ettiği şok fırsatlar her hafta yenileniyor. Sürekli olarak indirim yapan ve her zaman farklı ürün getiren şok market bedava ürünler dağıtmayı adet edinmiş durumdadır. Şok market her zaman kendini geliştirmekte bir adım daha fazla atıyor. 22 şubak şok indirimli ürün kataloğunda her zaman müşterilerin beklediği bedava ürün kampanyası yoğunluktan dolayı devam ediyor. Sürekli olarak alışveriş yapan müşterilerin ilgisini çekmek için diğer firmalardan daha uyguna alışveriş yapma fırsatı vermesinden dolayı sürekli olarak kendini ön planda tutuyor. Şok marketin  bu haftaki ürün kataloğunda bulunan birbirinden uygun ürünleri aşağıda inceleyelim.

Şok 22 Şubat 2017 fırsat ürünleri ; Tost makinesi 39,90 TL, Elektrikli Dumansız Izgara 39,90 TL, Yıkanabilir Tıraş Makinesi 44,90 TL, Seramik Tabanlı Ütü 69,90 TL, Diktörgen Saklama Kabı 14,90 TL, Astarlı Yağmurluk 19,90 TL, Bahçıvan Tost Peyniri 10,00 TL, Aytaç Dana Kıyma 15,95 TL, Yudum Ayçiçek Yağı 28,90 TL, Doğuş Rize Çay 17,90 TL, Nescafe 3’ü 1 Arada 20’ li 8,90 TL, Vernel Gülün Büyüsü/Relax Yumuşatıcı 9,25 TL, Derby Samurai Platinum 3 Bıçaklı 6’lı Blister 9,90 TL, Derby Samurai 3 Bıçaklı 10’lu Paket 7,95 TL gibi ürünler inanılmaz indirimli fiyatlara bu hafta Şok marketlerinde sizleri bekliyor olacak.
Şok market her yerde aranan ürünleri birbiriden güzel fırsatlarla marketlerine getirerek ilgi odağı olmaya devam ediyor. Binlerce indirimli ürünlerde muheşem fırsatlar sunmasıyla markete giriş yapan vatandaşların rahat rahat ürün satın almasına imkan tanıyor. 22 Şubat Perşembe günü şok market tarafından sunulan indirimli ürünler kataloğunda bazı ürünlerin ikincisi hediye fırsatını kaçırmak istemeyenler aşağıda yayınladığımız katalogları incelemeyi sakın unuymayın. Her hafta farklı ürünler sunan şok marketteki katalogları sonradan takip ederseniz az miktarda bulunan ürünleri kaçırdığınız için üzülebilirsiniz. Bir gelen ürün ikinci haftaya kalmadığı için erkenden sizde şok aktüel ürünlerini takip ederek gününde markette olmayı sakın unutmayın.

Şok  22 Şubat 2017 Çarşamba Aktüel Ürün Katalogları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*