A101 23 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 23 ağustos 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bu hafta da muhteşem ürünlerini müşterileriyle buluşturdu. A101 market bu haftada birbirinden muhteşem ürünler var. “Harca Harca Bitmez ” sloganıyla Türkiye genelinde hemen hemen her mahallede bulunan A101 market zinciri indirimleri bu hafta da müşterileriyle. Ürün çeşitleriyle dikkat çeken A101 aktüel reyon düzeni, çalışan kalitesi ve indirimleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

İndirim günlerine özel olarak hazırlanan aktüel ürünler kataloğuyla göz doldurmaya devam ediyor. A101 18 ağustos 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunda bu hafta; Samsung ve Hi Level Televizyon getiriyor. Evinizin en büyük ihtiyaçlarından olan Tv kampanyalarını kaçırmadan a101 mağazalarını ziyaret edin. Bunların yanı sıra ev hanımlarının tercihleri doğrultusunda cam kavanozlarda reyonlarda yerini aldı. Her bütçeden müşterinin ulaşabileceği indirimli ürünleri müşteri beğenisine sunan marketler zinciri en çok tercih edilenler arasında birinci sırada olmaya devam ediyor. Sürekli yenilik ve kolaylık sağlayan A101 aktüel ürünler bu hafta da yemeklerinde çeşitliliği sevenleri de unutmamış. Bugün ne pişirsem de A101 markette karışık sebze kızartmasını önerisi var. Şimdiden sizlere afiyet olsun.

A101 bu hafta indirim günlerine özel olarak hazırlanan aktüel ürünler kataloğuyla göz doldurmaya devam ediyor. Ürün çeşitliliğinde sınır tanımayan  özgün markalar oluşturup bunların satışını yapmakta ve oldukça rağbet görmektedir. Sürekli fazla çeşit sunarak en güzel indirimleri sunan A101 23 ağustos 2018 aktüel ürünler kataloğunda  sınırlı sayıda olduğu için erken saatlerde sizleri A101 mağazalarına bekliyoruz. Sizler de alışverişlerinizdeki görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

A101 23 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir