A101 6 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 6 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. A101 yine kendinden oldukça fazla söz ettireceğe benziyor. Bu hafta dikkatleri üzerine çekecek A101 marketler zinciri aktüel ürünlerle müşterilerini buluşturuyor. Geniş ürün yelpazesiyle göz dolduruyor. Kalite ve indirimin bir numaralı adresi A101 marketler zinciri müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Müşteri bütçesine verdiği önemi başlayan okul döneminde aktüel kataloğunda bulundurduğu ürünlerle gösteriyor. Hem müşteri bütçesi hem de çeşitlilik olarak oldukça seçenek sunan A101 aktüel ürünler müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

A101 6 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunda; elektronik(cep telefonu, notebook ve usb bellek vb.), ev ve ofis araç gereçleri(çalışma masası, kitaplık, ofis sandalyesi, gardırop vb. ) gibi ürünlere yer vermektedir. Bulundurduğu ürünlerin yerlilerin yanı sıra ithal ürünlerde bünyesinde bulunduran A101 marketler zinciri müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. Aktüel kataloglarda “harca harca bitmez” sloganının hakkını veren A101 aktüel zinciri okul haftasında da müşterilerinin bütçeleri korumaya devam ediyor. Birçok çeşit kırtasiye malzemesi bulunduran A101 market bunların yanı sıra mutfak eşyalarında indirim yapmayı da ihmal etmemiş.

A101 6 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunda çocukların sağlığı da dikkate alınarak birçok ürünü lisanslı ürünlerden tercih etmiştir. Bu haftaki aktüel ürünler kataloğunda kişisel bakım ürünlerine de yer verilmiştir. Aktüel ürünler sınırlı sayıda geldiği için sizleri erken saatlerde A101 mağazalarına bekliyoruz. Sizler de alışverişlerinizle ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

A101 6 Eylül 2018 Tarihli Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir