bim 24 ağustos 2018
Bim Aktüel 0

Bim 24 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınladı.

Bim 24 ağustos 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Muhteşem ürün kataloğu müşterilerle buluşturuldu. Bim marketler zinciri bu haftada en çok dikkat çeken ürünlerle müşterilerinin karşısında. Bu hafta kataloğunda göz dolduran Bim market oldukça güncel ürünleriyle reyonlarını süslemeye devam ediyor.
Bim aktüel zinciri müşterilerine kalite ve indirimi bünyesinde barındıran en büyük marketler zinciri olmakla beraber her bütçeden müşteriye hitap etmekte. Bim market ürünlerini evlerinizde, iş yerlerinizde kullanabilirsiniz. Her hafta yenilenen ve en çok tercih edilenler arasında birinci sırada olan ürünleri hediye de alabilirsiniz. Dünyaca bilinen ürünleri reyonlarında bulunduran Bim 24 Ağustos 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunda toptan fiyatına perakende satışla hem indirimli hem kaliteli ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor.
Bim mağazalarında; kişisel bakım ,kozmetik, elektronik, sebze-meyve, ev ve ofis araç gereçlerinin yanı sıra bebek bakım ürünleri de bulunmaktadır. Yaklaşan okul dönemi için birçok kırtasiye ürünü çeşitleriyle reyonlarda yerini almaya başladı. Bim 24 Ağustos 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunda çocukların güvenliği için oldukça kullanışlı olabilecek bir ürüne; akıllı çocuk takip saatine reyonlarında yer vermiştir. Oldukça tercih edilen bu ürüne Bim mağazalarını tercih edebilirsiniz. İndirim fırsatlarından yararlanmak için sizleri de Bim marketler zincirine bekliyoruz. Tercih ettiğiniz ürünlerdeki görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Bim 24 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler KataloğuBim 24 Ağustos 2018 Sayfa Bir

  • Alcatel Akıllı Çocuk Takip Saati 349,00 TL
  • Trust 10.000 mAh Taşınabilir Şarj Aleti 39,90 TL
  • Hometech HT 8C Tablet 249,00 TL
  • Mini El Fanı 17,50 TL

Bim 24 Ağustos 2018 Sayfa İkiBim 24 Ağustos 2018 Sayfa Üç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir