Bim 7 Eylül 2018 Tarihli Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Bim 7 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim marketler zinciri indirimleriyle şaşırtmaya devam ediyor. Bu haftaki indirimleri oldukça dikkat çekecek olan Bim market indirim ve kaliteyle müşterilerini buluşturuyor. Tüketiciler tarafından onaylanmış marka ürünleri raflarına dizen ve ekonomik alışveriş denilince akla ilk gelen Bim aktüel ürünler okul haftasında da müşterilere mükemmel bir aktüel katalog hazırlamış. Türkiye genelinde her il ve ilçeye hizmet veren Bim indirimde sınır tanımıyor. Hem müşterilerinin bütçelerine hem de ihtiyaçlarına hitap etmeye devam ediyor.

Bim 7 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunda birçok çeşit ürüne yer vermiş. Okul döneminde tüketicilerin kolaylıkla alışveriş yapabilmeleri için tüm kırtasiye malzemelerini reyonlarında bulunduruyor. Bu haftaki aktüel kataloğunda hem tüketicinin bütçesi sarsılmayacak hem de öğrenciler birçok çeşit üründen indirimli bir şekilde faydalanacaklar. Bu sayede en çok tercih edilen olmaya devam eden Bim marketler zinciri her kesimden tüketiciye ulaşmaya devam ediyor.

Bim 7 eylül 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunda; kalem çeşitleri, okul çantası, kalemlik, beslenme kutusu, defter çeşitleri ve boyutları, boya çeşitleri, okul ayakkabısı, spor ayakkabı gibi bir çok ürünle bütün okul alışverişinizi tek bir yerden yapmanın kolaylığını sizlere sunuyor. Aldığınız ürünleri sayı olarak fazla alıp okul dönemi boyunca kullanabilirsiniz. Aktüel ürünler haftalık olarak reyonlarda yer alıyor ve stoklarda sınırlı olduğu için sizleri erken saatlerde Bim mağazalarına bekliyoruz. Alışverişlerinizle ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bim 7 Eylül 2018 Tarihli Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir