Kampanyalar 0

Her Nutella Alana Hepsiburada.com’da 10 TL indirim kampanyası

Nutella Hepsiburada.com Kampanya Detayları

Vatandaşların ağız tadına uygun nutella çikolataları hem kazandırıyor hem de mutlu ediyor. Belirlenen bazı nutella ürünlerinde hepsiburada.com sizlere özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Kampanya detayları aşağıda mevcuttur.

Kampanya Katılım Şartları Nelerdir:

Kampanyaya hangi tarihler arasında katılabilirim?

Hepsiburada Nutella kampanyası 1 Eylül 2016 – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında uygulanacaktır.

Nutella ürünlerini nereden satın alabilirim?

Nutellanın belirlediği 400gr ve 750gr promosyonlu ürünlerin herhangi bir marketten veya internet sitelerinden satın alabilirsiniz.

Kampanya koduna nasıl ulaşabilirim?

Satın aldığınız Nutella 400g ve 750g promosyonlu ürünlerin kapakları altında bulunan kapağın içerisindeki kartonu kaldırdıktan sonra 8 haneli kampanya koduna ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada Nutella kampanyaya nasıl katılırım?

Herhangi bir marketten veya internet sitelerinden satın aldığınız Promosyonlu Nutella 450gr veya 750gr ürün kapaklarının altında bulunan 8 haneli nutella kodunu aralarında bir boşluk bırakarak isim-soyisim,adresiniz herhangi bir GSM operatöründen 3799 a kısa mesaj atarak veya  www.nutella.com.tr de bulunan kampanya katılım formunu doldurarak katılım sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada Nutella kampanyasına katıldığımı nasıl anlarım?

Telefonla gönderdiğiniz kısa mesaj veya nutella.com.tr den doldurduğunuz kampanya katılım formu sonucunda size onay mesajı gelecektir.  Ayrıca nutella.com.tr de bulunan  ‘’katılım durumunu sorgula’’ formundan başvuru sonucunu kontrol edebilirsiniz.

Hepsiburada Nutella kampanyasından ne kadar indirim kazanacağım?

Onay mesajı geldikten sonra 10 TL’lik indirim kodunuzu kullanabileceksiniz.

Kampanya katılımda herhangi bir ücret var mı?

Nutella.com.tr den doldurduğunuz form ücretsizdir. Fakat tüm operatörden gönderdiğiniz kısa mesaj KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir.

Hepsiburada 10 TL indirim kodumu unuttum, ne yapabilirim?

nutella.com.tr de bulunan ‘’katılım durumunu sorgula’’  formunda telefon numaranızı ve Nutella kapağının altındaki 8 haneli Nutella indirim kodunu girerek Hepsiburada.com indirim kodunu tekrar alabilirsiniz.

Hepsiburada dan kazandığım indirimi hangi tarihe kadar kullanabilirim?

Hepsiburada Nutella indirim kodunu 31 Aralık 2016’ya kadar kullanabilirsiniz.

İndirim kodları hangi kategorilerde geçerli değildir?

Hepsiburada Nutella işbirliği ile kazanılan indirim kodları telefon (kontör dahil) , altın ve satıcısı hepsiburada.com olmayan firmaların ürünleri geçerli değildir. Bunun dışında tüm kategorilerde indirimi kuponları geçerlidir.

Hepsiburada dan yaptığımız alışveriş sepet tutarı ne olmalıdır ?

Hepsiburada.com dan yaptığınız sepet tutarı en az  100 TL ve üzeri alışverişlerde bir indirim kuponu kullanmak şartıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Kazandığım 10 TL olan Hepsiburada Nutella indirim kuponunu nakit alabilir miyim?

Hepsiburada.com dan kazandığınız indirim kuponları hiçbir şekilde paraya çevrilmez. Hediyemi nasıl kullanırım?

Hepsiburada.com da yapılan alışveriş sonrası sepete nasıl tanımlayabilirim?

Hepsiburada.com Nutella indirim kodunuzu 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette 10 TL indirim tanımlamak için sayfanın sağ alt köşesindeki  ‘’Çek / Promosyon Kodunu Kullan’’ butonunu tıklayarak kodu yazabilirsiniz. Bu şekilde sepet tutarında 10 TL indirim sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir