Kampanyalar 0

Her alışverişini Axessleyen 200 TL’ye kadar chip-para kazanıyor!

Kampanyaya son katılım tarihi :

Hemen 20 Kasım’a kadar yapabileceğiniz alışveriş adedinizi (en fazla 15) yazıp 4566’ya SMS gönderin, kaydolun, kaç TL chip-para kazanacağınızı öğrenin.

Alışveriş alt sınır :

Axess’inizle 150 TL ve üzeri kaç alışveriş yapacağınızı siz söyleyin, kaç TL chip-para kazanacağınızı biz söyleyelim.

Kampanya detayları:
 • Kampanyaya Axess kartınızla 20 Ekim-20 Kasım 2016 arasında tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 150 TL ve üzeri alışverişleriniz dahildir.
 • Kampanyadan kazanmaya başlamak için; 1-15 arasında alışveriş adedinizi yazıp 4566’ya SMS gönderebilir veya KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklayabilirsiniz.Örneğin 5 alışveriş yapacaksanız 5 yazıp 4566’ya SMS göndermeniz veya KAMPANYAYA KATIL butonuna tıkladıktan sonra gelen ekranda yer alan “Kaç adet 150 TL ve üzeri harcama yaparsınız?” sorusuna karşılık 5 seçerek yanıt vermeniz yeterli. Kayıt olduktan sonra yapacağınız alışverişler kampanyaya dahildir.
 • 20 Kasım’a kadar yapma sözü verdiğiniz 150 TL ve üzeri alışveriş adedini artırabilir veya azaltabilirsiniz. Söz gelimi ilk kampanya katılımınızda 3 adet 150 TL ve üzeri alışveriş yapacağınızı belirtmiş olsanız bile, daha sonra 5 adet 150 TL ve üzeri harcama yapacağınızı belirten bir katılım sağlayabilirsiniz. Sistem üzerinde Akbank’a en son iletmiş olduğunuz ve Akbank tarafından en son onaylanan kampanya katılımınızda belirttiğiniz adet üzerinden kazanacağınız chip-para miktarı hesaplanacaktır.
 • Harcama sözünü verdiğiniz adette 150 TL ve üzerinde alışverişinizi yaptığınızda chip-parayı kazanabilirsiniz.
 • Kayıt olduktan sonra, 150 TL ve üzeri ilk 4 alışverişinizde 5’er TL, 5. ve 6. alışverişlerinizde 10’ar TL, 7-8-9-10. alışverişlerinizde 15’er TL, 11. ve sonrasında yapacağınız alışverişlerinizde 20’şer TL, toplamda en fazla 200 TL chip-para kazanabilirsiniz.
 • Axess işyeri olsun olmasın tüm sektörlerde yapacağınız alışverişler kampanyaya dahildir.
 • Kazandığınız chip-paralar 25 Kasım’da asıl kartınıza yüklenecek ve kullanılmayan chip-paralar 2 Aralık’ta gün sonunda silinecektir.
 • Wings, Free, Neo ve ticari kartlarla yapılan işlemler ile nakit çekim, fatura ödeme, fon alım/satım, BES ödemeleri, eft/havale gönderimleri ve chip-para kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
 • Kampanyaya SMS ile katılacak müşterilerimiz için SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir