Kampanyalar 0

Sahibinden.com’da 60 TL’ye varan chip-para fırsatı!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri :

Axess’e özel Sahibinden.com’da 01-31 Ekim 2016 tarihleri arasındadır.

Kazanılacak Chip Para :

Güvenli e-Ticaret (GeT) ilanlarında tek seferde yapacağınız 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 30 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 60 TL chip-para hediye.

Kampanyaya katılmak için :

SAHİBİNDEN yazın 4566’ya SMS gönderin veya “Kampanyaya Katıl”butonuna tıklayın.

Kampanya detayları:
 • Kampanya kapsamında 01-31 Ekim 2016 tarihleri arasında Güvenli e-Ticaret (GeT) ilanlarında tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 30 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 60 TL chip-para hediye edilecektir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 60 TL’dir.
 • Kampanya katılımı için “SAHİBİNDEN” yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir.
 • Kazanılan chip-para’ların son kullanma tarihi 15 Kasım 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Kasım 2016 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve de sanal kart ile tek seferde yapılacak 500 TL üzeri tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, ticari kartlar ve Bank’o Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacaktır.
 • Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
 • Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir