Şok 1 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 1 Eylül 2018 Aktüel ürünler kataloğunda bu hafta yine göz dolduruyor. İndirimlerin en büyük temsilcisi Şok market indirimlerinde dur durak bilmiyor. Müşterilerine sunduğu kalite ve indirimle yüz güldürmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran şok market “daha ucuzu yok” sloganının hakkını veriyor.

Türkiye’nin her il ve ilçesinde müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Çalışan kalitesi, reyon düzeni ve temizliğinin yanı sıra ekstra olarak yaptığı indirimlerle de dikkat çekiyor. Birçok çeşitli ürünlerin yanı sıra kendi markasını oluşturan Şok market müşterilerine kendi markasıyla kaliteyi sunmaya devam ediyor. MİS markasında; süt ürünler(ayran, süt, peynir, pasta kreması, puding vb.), dondurmalar, meyve suları gibi ürünleri bulunmaktadır. Mis marka ürünleri her gün reyonlarında bulunduran şok 1 Eylül 2018 kataloğundaki ürünleri stoklarda sınırlı olduğu için erken saatlerde mağazalarımızda sizleri bekliyor. İndirimli ürün satışının yanı sıra müşterilerine yine 25 TL üzeri alışverişlerinde ekstra indirim olanağı sağlıyor.

Bugün ne pişirsem diyenleri şok market yine indirim ve kaliteyle buluşturuyor. Bu haftaki şok market menüsünde kabak gratenle sizleri ne pişirsem diyenlere şok yeter de artar. 1 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta tekstil ve kişisel bakım ürünleri üzerine yaptığı indirimleriyle oldukça dikkat çekiyor. Şok Aktüel ürünler Sizlerde mağazamızla ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Şok 1 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir